Doğa için önce sen, senin için önce doğa

“Önce Sen” sloganı ile müşterilerine özel ayrıcalık ve avantajlarla dolu bir dünyanın kapısını aralayan NN Hayat ve Emeklilik bu sefer önceliği doğaya veriyor ve “Doğa İçin Önce Sen” diyor.

Doğa için önce sen, senin için önce doğa
25.05.2018 Cuma 14:42

Güncelleme : 25.05.2018 Cuma 14:43

Doğaya ve geleceğimize sahip çıkmak için yola çıkan NN Hayat ve Emeklilik, doğanın bize, bizim de doğaya ihtiyacımız olduğunu hatırlatmak, grilerin arasından hayatımıza renk katan doğaya destek olmak için çok özel bir yarışma düzenliyor.
 
NN Hayat ve Emeklilik, Instagram hesabı herkese açık olan kullanıcıları yürüdüğü yolda, evinin camından dışarı baktığında betonlar arasına sıkışıp kalan doğanın, ağacın, çiçeğin fotoğrafını çekmeye ve #DoğaİçinÖnceSen etiketiyle paylaşmaya davet ediyor. 
 
25 Mayıs’a kadar sürecek olan yarışmanın sonunda katılımcıları çok özel ödüller bekliyor. 
 
Şirket, yarışmanın sonunda gelen fotoğraflar arasından belirlenen ilk 20 fotoğraf  için ‘’Doğa İçin Önce Sen’’ Sergisi düzenleyecek ve ilk 20 fotoğraf adına da Ege Orman Vakfı’na 20.000 TL’lik bir bağışta bulunacak. 
 
Diğer ödüller ve yarışma detayları için lütfen tıklayın; http://bit.ly/doga-icin-once-sen
 
NN HAYAT VE EMEKLİLİK HAKKINDA 
 
NN Hayat ve Emeklilik, ağırlıklı Avrupa'da olmak üzere 18 ülkede güçlü varlığa ve 170 yılı aşan köklü bir mirasa sahip sigorta ve yatırım yönetimi şirketi olan NN Group'un bünyesinde faaliyet göstermektedir.
 
Şirketin Türkiye’deki tarihçesi, 4 Aralık 2008 tarihinde ING Grubu’nun bireysel emeklilik alanında faaliyet gösteren OYAK Emeklilik’in yüzde 100 hissesini satın almasıyla başlamıştır. ING Grubu’nun bankacılık, sigortacılık ve yatırım yönetimi faaliyetlerini ayırma kararı alması sonucunda şirket, 16 Şubat 2015 tarihi itibarıyla NN Hayat ve Emeklilik adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. 
 
NN Hayat ve Emeklilik, Ocak 2018 verilerine göre 950 bin müşterisi ve 3 milyar TL’yi aşan fon büyüklüğüyle Türkiye’nin önde gelen emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biridir.
 
170 yılı aşan sigorta tecrübesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, müşterilerinin önceliklerini anlayan, onların geleceklerini güvence altına alabilmek için ürün ve çözümler sunan NN Hayat ve Emeklilik; attığı her adımda “önemseriz”, “şeffafız” ve “sözümüzü tutarız” şeklinde ifade ettiği NN değerleriyle büyük bir söz vermektedir.
 
NN Hayat ve Emeklilik; eşsiz ve uzun soluklu bir müşteri deneyimi yaşatma arzusunu geliştirerek, müşterilerine daha yakın olmak adına adımlar atmayı, onların beklentilerini daha hızlı karşılamayı, tüm süreçlerini geliştirmeyi ve finansal geleceklerini güvence altına almayı hedeflemektedir. 
 

En Çok Okunan Haberler