Çeyrek Altın

-0,66
17:25
SGLDC

Çeyrek Altın Hakkında

Türkiye'deki vatandaşların birçoğu çeyrek altın fiyatlarını merak ediyor. Son dakika haberlerinden etkilenen altın fiyatları sürekli değişkenlik gösterebiliyor. Kuyumcu ve Kapalıçarşı esnafında rakamı sürekli değişkenlik gösteren çeyrek altın fiyatlarının anlık gelişimlerini canlı olarak uzmanpara.milliyet.com.tr sayfasından takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın fiyatlarının yıllara göre grafiğine bakıldığında ise fiyatlar hep yukarı yönlü hareket etmiş durumda. Vatandaşların son dönemde aklındaki en büyük soru ise 'Altın fiyatı ne kadar?' oluyor? Çeyrek altın fiyatları günlük haftalık aylık ve yıllık olarak sürekli değişkenlik gösterebiliyor. Peki bugün altın fiyatları ne kadar? Bu önemli sorunun cevabını ise uzmanpara.milliyet.com.tr sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

2020 yılı çeyrek altın alış satış rakamlarını merak eden vatandaşların birçoğu ise Kapalıçarşı esnafını ziyaret ederek altının merkezinden bilgi toplayıp esnafla konuşup yatırımını ona göre şekillendiriyor. Şu an altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak eden yatırımcılar ise bu merakını uzmanpara.milliyet.com.tr güncel altın fiyatları sayfasından takip edebilirler.

Altın kuru Türkiye'de yaşanan günlük gelişmeler ve küresel piyasadaki haber akışından etkilenmeye devam ediyor.